Інструментарій підготовки до роботи в грантових проєктах, що фінансуються фондами ЄС: індивідуальні гранти та партнерські проєкти на прикладі програм Еразмус та Горизонт
Програма підвищення кваліфікації
педагогічних та науково-педагогічних працівників (освітня програма дистанційного / очного курсу)
1. Найменування: "Інструментарій підготовки до роботи в грантових проєктах, що фінансуються фондами ЄС: індивідуальні гранти та партнерські проєкти на прикладі програм Еразмус та Горизонт"
2. Напрям: Розвиток професійних компетентностей
3. Форми начання: дистанційна / очна
4. Розробники:
- Оксана Замора - кандидатка економічних наук, доцентка СумДу, експертка з оцінки проєктів програми Еразмус +
- Микола Смолінський, Mgr, експерт із залучення грантового фінансування з фондів Європейського союзу, бізнес-тренер
5. Мета: поглибити знання з проєктної діяльності; сформувати у слухачів практичні навички щодо отримання індивідуальних грантів та грантів для консорціумів/партнерств, організацій; отримати інструментарій роботи на порталах грантових та тендерних можливостей; навчитися готувати інформації та документи для участі в конкурсах.
6. Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для усіх категорій педагогічних працівників, науковців, адміністрації закладів освіти, викладачів, менторів, наставників, спеціалістів відділів освіти, осіб, що шукають можливості для залучення грантового фінансування з фондів ЄС на розвиток освітніх інституцій, бізнесу, ГО та ОТГ, проєктних менеджерів/ок та фахівців в сфері залучення грантового фінансування.
7. Зміст програми:
  • Інструменти підготовки до роботи з проєктами, що фінансуються фондами ЄС: Реєстрація на порталі грантових та тендерних можливостей: реєстрація фізичної особи та організації (+ практика). Отримання PIC, OID. Робота з пошуковими запитами на порталі. Поняття LEAR, контактна особа, покроковий алгоритм заповнення інформації про організацію. Площадки пошуку партнерів
  • Індивідуальна/персональна мобільність: документи для аплікування
  • Партнерські проекти: підготовка інформації та документів для участі в конкурсах: Актуальні конкурси Еразмус та Горизонт. Практична робота по пошуку інформації на порталі. Документи, які must have ще перед початком пошуку партнерів (перекладені англійською статути, звіти, заготовка PIF, опис організації, резюме команти - BIO)
8. Обсяг (тривалість) навчання: 30 годин (дистаційна / очна робота та самостійна робота) / 1 кредит Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС)
9. Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться / набуватимуться:
загальні: інноваційна компетентність, критичне та системне мислення, оцінювально-аналітична компетентність, вміння оцінювати ризики, приймати рішення, розв'язувати проблеми, навчання впродовж життя.
фахові: поглиблення знань та навичок в проєктній діяльності, вміння працювати з проєктами, опанування проєктного підходу та інтернаціоналізації, інформаційно-цифрова компетентність, вміння використовувати інформаційно-комунікативні технології в освітньому процесі

Після завершення курсу підвищення кваліфікації учасники отримують документ, який можна перевірити за посиланням: http://ceasc.net/ppk

Made on
Tilda