Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC)
відкриває набір на участь
у міжнародній програмі
PALS – 2030
До участі в другому наборі міжнародної програми PALS-2030 запрошуються заклади загальної середньої освіти усіх форм власності, що зацікавлені у поглибленні своїх знань з теми проєктного підходу, посилення спроможності щодо залучення фінансових ресурсів задля розбудови освітнього простору закладу, прагнуть міжнародного партнерства та всебічного розвитку учнів та педагогів.
Програма надаватиме підтримку в наступних ключових напрямках:
- впровадження проєктного підходу в ЗЗСО – учасниках програми задля забезпечення системної роботи з дотаційними ресурсами, участі в дофінансованих проєктах, вибудови стійких партнерств

- підвищення кваліфікацій педагогів та адміністративного персоналу

- доступ до програм вивчення мов країн-членів ЄС для працівників та учнів

- доступ до програм неформальної освіти, формування знань та навичок у учнів задля можливостей усвідомлено будувати освітню та професійну кар'єру у майбутньому.
Цільова група програми:
ЗЗСО України, педагогічний та адміністративний персонал, учні та їх батьки
Тривалість програми:
2021-2027 роки
Ключові терміни:
До 10 лютого 2022 р.– прийом реєстрацій потенційних учасників програми

1-10 лютого 2022 року – підписання Меморандумів про участь у програмі

Активна фаза програми стартуватиме з 15 лютого та розпочнеться з навчального курсу "Написання та управління дотаційними проєктами".

До участі будуть запрошені по три представники ЗЗСО (з числа педагогів та адміністративного персоналу), які в подальшому працюватимуть над оцінкою проєктних потреб, потреб у підвищенні кваліфікацій, мовних компетенцій, тематики програм неформальної освіти та можливостей ЗЗСО та можуть бути залучені до участі в інших заходах в рамках програми.

Березень 2022 – старт програм з підвищення мовних компетенцій

Березень 2022 – початок роботи ресурсно-інформаційного центру з підтримки проєктної діяльності та залучення грантових та дотаційних ресурсів.

Участь у усіх анонсованих заходах протягом 2022 рокe для представників відібраних до участі до програми ЗЗСО є безкоштовною.
Для початку аплікування для участі у програмі, отримання детальної інформації про програму та відповідей на запитання просимо Вас заповнити реєстраційну форму- опитувальник потенційного учасника програми до 10 лютого 2022 року включно.
Made on
Tilda