CEASC об'єднує найкращих
для вашого успіху та стратегічного розвитку
#проєктний_менеджмент
Викладачі, експерти та ментори програми післядипломної освіти
"Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Микола Смолінський
Співавтор, викладач та експерт курсу післядипломної освіти "Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Президент Central European Academy Studies and Certifications (CEASC) (Польща)
Фахівець з пошуку фінансових інструментів та роботі з європейськими фондами, фахівець з європейської інтеграції.
Тренерський досвід – 15 років.
Більше 200 проведених тренінгів, учасниками яких стали більше 4000 осіб.
Тренінги проводилися на замовлення: ОБСЄ, Ради Європи, USAID, уряду Канади, ЄБРР
Останніх 4 роки задіяний як тренер в авторських тренінгах та програмах післядипломної освіти.
Запрошений викладач навчальних програм для бізнесу:
КМБШб МІМ-Київ, Центри інформаційної підтримки бізнесу EU4Business
Ключові компетенції: написання, управління грантовими проєктами, вихід на нові ринки, системи управління якістю в бізнесі та освіті
Оксана Замора
Викладачка та експертка курсу післядипломної освіти "Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Кандидатка економічних наук, доцентка СуМДУ, співзасновниця ГО "Асоціація проєктних менеджерів України"
Проєктна менеджерка з 7-ма роками досвіду у відділі міжнародного співробітництва університету та 10+ досвіду роботи в третьому та освітньому секторах з розробки/реалізації вітчизняних та міжнародних проєктів, зокрема фінансованих ЄК, НФД, FAO, ЦЕІ, UNESCO та ЄБРР.
Експертка Європейської Комісії з оцінки проєктних заявок на конкурси програми Еразмус+. Практикуюча тренерка неформальної освіти та консультантка з міжнародного розвитку університетів та особистостей.
Учасниця 30 міжнароднихстажувань, включаючи Erasmus+, Youth in Action, FAP, British Council, EBRD, CEASC.
Ключові компетенції: написання, управління та експертиза міжнародних грантових проєктів, інтернаціоналізація університетів та персонального професійного розвитку, неформальні тренінгові технології.
Станіслав Альвасяк
Викладач та експерт курсу післядипломної освіти "Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Експерт з розвитку Академії Ignatiamun, Директор Центру дослідження та розвитку соціальних інновацій (Краків, Польща).

Фахівець по роботі з проєктами EEA (Норвезькі, швейцарські фонди).
Ключові компетенції: проєктний менеджмент (15-річний досвід), бізнес-консалтинг, стратегічне планування.
Досвід:
- підготовка, реалізація, моніторинг та оцінка проєктів, пов'язаних з інноваціями в підприємствах, організаціях та органах місцевого самоврядування в Польщі, Україні, на Кавказі та в Азії.
- підготовка інноваційних проєктів, що обєднують соціальні і технологічні інновації в Польщі і Східній Європі;
- реалізація проєктів, що фінансуються фондами Вишеградської четвірки, американськими, канадськими, німецькими та іншими донорськими організаціями.
Маркос Єропулос
Викладач та експерт курсу післядипломної освіти
"Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Фінансовий аналітик, проєктний менеджер

Фахівець з робробки бізнес-планів, техніко-економічних обгрунтувань в рамках отримання грантового дофінансування на реалізацію інвестиційних проєктів.
Експерт із залучення грантового фінансування на розвиток бізнесу від європейських фондів, державних і регіональних польських грантових програм.
Відсоток підтриманих проєктів - 98%
В рамках проєктної діяльності залучено для клієнтів 500 млн злотих.

Ключові компетенції: управління фінвідділом, тренерська діяльність, фінансова аналітика компанії, пошук інвестицій та дотацій на розвиток бізнесу
Назар Подольчак
Викладач та експерт курсу післядипломної освіти "Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Директор наукового парку Львівської політехніки, Керівник та засновник Tech StartUp School, д.е.н., проф., Керівник проекту Creative Spark з Кінгстонським університетом у м. Лондон.
Ключові компетенції: управління проєктами, менторська підтримка та розвиток стартапів, пошук для них адекватних джерел фінансування, валідація та перевірка життєздатності та актуальності ідей та проєктів, написання грантових заявок.
Досвід:
- Більше 1000 годин тренінгів із стартап командами у різних регіонах країни, Польщі та Великій Британії
- Керівник грантового проекту «Імплементація студентоцентрованого підходу в проектування та реалізацію освітніх програм» від Британської ради за програмою Лідерство у вищій освіті (2016-2017)
- Експерт низки проєктів Темпус (2007-2012 рр)
- Експерт у формуванні найвідомішого світового рейтингу ВНЗ Times Higher Education World University (рейтинг газети Таймс)
Олексій Другов
Викладач та експерт курсу післядипломної освіти "Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Заступник керівника "Тех Стартап Школи Львівської Політехніки" та заступник директора "Наукового парку Національного університету "Львівська політехніка"
Доктор економічних наук, професор Національного університету "Львівська політехніка"
Досвід:
- 10 років досвіду управлінської та адміністративної діяльності у сфері міжнародної роботи на посадах заступника директора та проректора Університету
- Тренер та ментор щодо створення та розвитку бізнесу у проєктах Україна-Норвегія, Стартап прорив
- Учасник стажувань з питань проєктної діяльності та управління у США і ЄС.
Ключові компетенції: створення та фінансування стартапів, започаткування та розвиток бізнесу, фінансові ринки, інвестування, організація міжнародного співробітництва
Людмила Фридрих
Експертка курсу післядипломної освіти "Управління європейськими проєктами в фінансовій перспективі ЄС 2021-2027"
Експертка з питань інкубації платформи UnicornHub, Краківський Технологічний Парк
Ключові компетенції: консультування з питань бізнес-моделей та пошуку фінансування, розвитку підприємств із сектору МСП та технологічних стартапів, a також у галузі оцінки та підготовки бізнес-планів.
Досвід:
- 13 років досвіду у приватному, державному та неурядовому секторах при реалізації проєктів як комерційних, так і співфінансованих з фондів ЄС.
- супровід індивідуальних інкубаційних програм, підтримка команд у верифікації бізнес-ідей, MVP, розробці ідей на основі отриманих результатів досліджень, а також співпраці з експертами
- Сертифікована проєктна менеджерка (рівень сертифікату IPMA C, № 148/2013)
Made on
Tilda